• https://www.facebook.com/atabeyturkocaklari
  • https://twitter.com/atabeyturkocak

ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI DERNEĞİ
"Biz ATATÜRK'ün Türkleriyiz"

Takvim
Kitaplar
Hüseyin Hakkı Kahveci Kitapları
Videolar
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret12809

Hakkımızda

ATABEY TÜRK OCAKLARI DERNEĞİ,

Atatürk ve Ata TÜRK‘e göre Türkiye Cumhuriyeti’nin, Devlet Yönetim Sistemi ve Türk Milletinin Yaşayış Sisteminin Doğaya, Akla, Bilime ve ATA TÜRK’E göre düzenlenmesi için kurulmuştur. Satıh, bütün Vatandır. 

ATABEY19 TÜRK OCAKLARI Olarak Amacımız, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Yönetim Sistemini, Türk Milletinin Yaşam Kültürünü ATATÜRK gibi, ATA TÜRK‘e, Doğaya, Akla, Bilime ve mevcut Hukuka göre yeniden tesis etmektir. 

Bu amaç doğrultusunda hedefimiz, Türk Milletini, her il, ilçe mahalle ve köyde, Türk Kültürü ve Töresine göre bilinçlendirmek, Akıl, Hukuk ve Bilimin ışığında TÜRK Ulusunun hakettiği yeri almasını sağlamaktır.

6 Aralık 2019 a Kadar 57 İlde ‬ ‪Bilinçli Türkler, AtaTürkçüler, Tam Bağımsız Türkiye hedefli Cumhuriyetçiler‬ Atabey19 çatısı altında, Ata Türkçülük fikrinin taşıyıcıları etrafında birleşecek, 2019 ve sonrasında Türk Milleti özbilincine yeniden kavuşacak ve tarih sahnesinde hakettiği yeri alacaktır. 

Bu amaçla Derneğimiz çatısı altında, Tam Bağımsız Cumhuriyetçi ve AtaTürk’çü vatandaşlarımız birleşip yeterli sayıya ve niteliğe kavuşursa, Atabey19 Türk Ocakları, Türk Siyasi hayatında yakın gelecekte Bir yıldız gibi parlayacaktır. 

#HepimizATATÜRKüz #HepimizATATÜRKçüyüz #AtaTürkGibiTürküz #ÇünküATAsıTürküz #Ruhumuz1919 #Hedefimiz2019 #Parolamız19 

Ne Mutlu Türk’üm Diyene...

Hakkıdır Hakk’a tapan Milletimin İstiklâl...

Abone Ol
Instagram
View this post on Instagram

A post shared by ATABEY TÜRK OCAKLARI (@atabeyturkocaklari) on

Atam Tv